Nėra sniego? Australijai tai netrukdo ruoštis 2022 metų žiemos olimpinėms (1)

169
REUTERS
2020 m. spalio 8 d. 16:55
Žiemos sporto šakų entuziastai iš Australijos nusprendė neleisti sniego stygiui kliudyti ruoštis 2022 metų Pekino olimpinėms žaidynėms ir priėmė išties originalų sprendimą: baseine įrengė akrobatiniams šuoliams su slidėmis skirtą trampliną.

6,5 mln. Australijos dolerių kainavęs projektas Brisbane įgyvendintas visus metus veikiančiame komplekse po atviru dangumi, prie jo prisidėjo Australijos vyriausybė, Kvinslando valdžia, Australijos olimpinis komitetas ir Australijos žiemos olimpinių sporto šakų institutas.

Akrobatinio slidinėjimo komandos „Flying Kangaroos“ (liet. Skraidančios kengūros) narės Danielle Scott, Abbey Willcox, Gabi Ash ir Airleigh Frigo buvo pirmosios, išbandžiusius naują treniruočių infrastruktūrą.

Pasibaigus testavimo laikotarpiui, sportininkės tramplyne išbandys ir sudėtingesnius triukus. Pasileidusios nuo 37 metrų aukščio tramplyno, sportininkės išvysto iki 70 kilometrų per valandą greitį ir pašoka 17 metrų virš vandens – atlikusios norimus triukus, saugiai nusileidžia į vandenį.

Australijoje yra uždarų slidinėjimo kompleksų, pavyzdžiui, Naujajame Pietų Velse, tačiau dauguma šalies sportininkų priversti treniruotis užsienyje. Viliamasi, kad naujasis kompleksas šią problemą išspręs.

Domina 4 tūkst. tonų ekskavatorius? Turėjote progą dalyvauti aukc

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai