Nepaisant perspėjimų laikytis atstumo, Londono metro buvo sausakimšas (5)

38123
REUTERS
2020 m. kovo 24 d. 12:24
Pirmadienį, kovo 23 d., į Londono metro traukinius grūdosi žmonės, nepaisydami perspėjimų dėl atstumo išlaikymo būtinybės, kuriuos paskelbė Jungtinės Karalystės vyriausybė, siekdama sustabdyti mirtinu galinčio būti koronaviruso plitimą.

Internete paskelbtose nuotraukose ir vaizdo įrašuose matyti, kaip ryte žmonės mėgina įsisprausti į Jubilee metro linijos traukinio vagonus.

Pirmadienį premjero Boriso Johnsono atstovas spaudai pranešė, kad Didžioji Britanija, siekdama įvertinti, ar britai laikosi nurodymų vengti susibūrimų ir nereikalingų kontaktų, atsižvelgs į turimą informaciją, o tuomet svarstys, ar, siekiant sustabdyti koronaviruso plitimą, reikalingi griežtesni apribojimai.

Pirmadienį gerokai apribotos geležinkelių paslaugos, sustabdyti prisiekusiųjų teismai. B. Johnsonas patarė žmonėms dirbti iš namų, jei tik tai įmanoma, ir nurodė uždaryti barus, sporto klubus ir laisvalaikio centrus. Tačiau savaitgalį milijonai žmonių visoje šalyje norėjo pasidžiaugti saulėtu oru, tad užplūdo parkus ir kitas gražias vietas gamtoje.

Rekomenduojame

Naujausi