Naujausioje „Lanvin“ kolekcijoje – dešimtmečių mados istorijos blyksniai (0)

1070
REUTERS
2020 m. vasario 28 d. 18:03
Lanvin“ mados namų dizaineris Bruno Sialelli vasario 26 dieną pristatytoje 2020 metų rudens ir žiemos kolekcijoje cituoja dešimtmečių mados istorijos puslapius.

Istoriniame Paryžiaus gobelenų fabrike surengtame kolekcijos pristatyme mados šou pirmoje eilėje stebėjo tokie garsūs žmonės kaip prancūzų aktorė Isabelle Huppert ir dizaineris iš Jungtinių Valstijų Virgilis Abloh.

Ant podiumo „Lanvin“ atidavė duoklę tiek senosios mados mokyklos glamūrui, tiek šių dienų tendencijoms.
Prieš metus prie istorinių Paryžiaus mados namų vairo stojęs Bruno Sialelli teigia savo darbams įkvėpimo randantis būtent „Lanvin“ istorijoje, iš kur į naujausią kolekciją atkeliavo siuvinėtos suknelės ir elegantiški kostiumėliai.

Supermodelis Bella Hadid pasirodė vilkėdama šviesų paltą su kailio apykakle, ryškiai raudonos lūpos ir retro stiliaus šukuosena nukėlė į XX amžiaus 6-ojo dešimtmečio amerikietišką filmą.

Jos vyresnioji sesuo Gigi sužavėjo trumpa blizgančia suknele, priderintais sidabru tviskančiais aukštakulniais ir ilgu paltu. Prie vakarinių suknelių dizaineris derino ir daugiau lauko įvaizdžiams būdingesnių aksesuarų, pavyzdžiui, ryškiai geltonas odines pirštines.

„Lanvin“, priklausantis Kinijos konglomeratui „Fosun“, stengiasi pakilti iš finansinės duobės, į kurią pateko 2015 metais pasitraukus ilgamečiam dizaineriui Albertui Elbazui. Paryžiaus mados savaitė – ketvirtasis ir paskutinysis sezono kolekcijų pristatymo etapas, prasidėjęs Niujorke. Mados savaitė taip pat vyksta Londone ir Milane.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai