Naujausioje kolekcijoje „Prada“ siūlo naują žiemos garderobo interpretaciją (8)

229
REUTERS
2021 m. vasario 26 d. 12:28
Italijos mados namai „Prada“ Milane ketvirtadienį pristatė naujausią kolekciją, kurią kritikai įvertino kaip naują žiemos garderobo interpretaciją.

Mados namų dizaineriai Miuccia Prada ir Rafas Simonsas atskleidė, kad juos šiai 2021-2022 metų šaltojo sezono kolekcijai įkvėpė pati transformacijos ir pokyčių idėja. Šiais metais Milano mados savaitė vyksta virtualiai – būtent vaizdo įrašu savo naujausius darbus pristatė ir „Prada“.

M.Prada ir R. Simonsas, kuris prie mados namų kūrybos komandos kaip naujas kūrybos vadovas prisijungė praeitais metais, pristatė įvairių raštų kombinezonų, atrodančių tarsi antra oda. Tamsiai mėlynos ir pilkos spalvos švarkai derinami su panašių spalvų sijonais ar kelnėmis. Modeliai, kurie kolekcijos pristatymo įraše ėjo iš vienos marmuru ir dirbtiniu kailių dekoruotos patalpos į kitą, vilkėjo ryškių spalvų paltų su įspūdingomis rankovėmis bei blizgiomis detalėmis. Taip pat „Prada“ ateinančiam šaltajam sezonui pristatė ir masyvių bomberio stiliaus striukų bei dirbtinių kailinių.

Kalbant apie sukneles, M. Prada ir R. Simonas pirmenybę teikia laisviems siluetams. Vakarui siūlomi juodi kombinezonai ir ilgos juodos suknelės ryškiomis apykaklėmis. Įvaizdžiams žaismingumo suteikia spalvingos ryškios pirštinės ir nedidelės rankinės.

„Šioje kolekcijoje mes drąsiai žaidžiame su klasikos idėja – be skrupulų ją transformuojame ir ardome“, – teigiama „Prada“ parengtame pranešime.

Milano mados savaitė, prasidėjusi vasario 24 dieną ir truksianti iki kovo 1-osios, šį kartą dėl COVID-19 ribojimų vyksta virtualiai.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai