Muzikantai pasirodė Avicii atminimui skirtame koncerte Stokholme (1)

438
REUTERS
2019 m. gruodžio 6 d. 15:38
Tokie dainininkai kaip amerikiečių muzikantas Aloe Blacc ir britų atlikėja Rita Ora ketvirtadienį, gruodžio 5-ąją, pasirodė Stokholme vykusiame labdaros koncerte, skirtame mirusio švedų didžėjaus Avicii atminimui.

Avicii, kurio tikrasis vardas buvo Timas Berglingas, buvo rastas negyvas Omane 2018-ųjų balandį. Jam buvo 28-eri. Didžėjaus artimieji tuomet pasakojo, kad jis buvo perfekcionistas, kovojo su stresu ir „nebegalėjo daugiau tverti“.

Iš koncerto, kuriame taip pat dalyvavo švedų duetas „Vargas & Lagola“, amerikiečių dainininkas Adamas Lambertas, belgų didžėjus Dimitri Vegas ir 30 žmonių gyvai grojanti grupė, gautos pajamos bus skirtos psichinės sveikatos situacijos gerinimui.

Avicii tėvas Klasas Berglingas taip pat kalbėjo renginyje – jis sakė, kad gyvos jo muzikos koncertas buvo viena iš sūnaus svajonių.

Jis padėkojo Timo Berglingo fondui už renginio organizavimą. Fondo veikla apima savižudybių prevenciją ir prevencinius veiksmus, skirtus jaunų žmonių psichinės sveikatos problemoms išvengti.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai