Moters drabužių spintos turinys nemeluoja: ji – didžiausia Kate Middleton gerbėja (6)

11988
REUTERS
2019 m. rugpjūčio 20 d. 16:57
31-erių amerikietė Mallory Johnson Bowling džiaugiasi išsipildžiusia svajone. Ji yra didžiausia Kate Middleton gerbėja – tą puikiai įrodo moters drabužių spinta.

Viešai prisipažįstanti esanti karališkosios šeimos narės stebėtoja ir savo „Instagram“ puslapyje „Lady.M.Replikates“ turinti daugiau nei 17 tūkstančių sekėjų, M. Bowling gali pasigirti šimtais apdarų, kopijuojančių K. Middleton vilkimus drabužius.

M. Bowling gimė ir užaugo Jungtinėse Valstijose, ji buvo vienintelis vaikas šeimoje. Moteris teigia visuomet besidomėjusi britų karališkąja šeima.

Kai 2007-aisiais karalienė Elžbieta aplankė jos universitetą, Williamo ir Mary koledžą, susidomėjimas dar labiau išaugo, o 2010-aisiais, kai princas Williamas paskelbė apie savo sužadėtuves su Catherine Middleton, susidomėjimas virto susižavėjimu.

Tuomet M. Bowling ėmė šukuotis kaip Kembridžo kunigaikštienė Catherine ir pradėjo stebėti, ką ji vilki viešuose renginiuose.

Kai M. Bowling pastebi kažką, kas jai patinka, ji kreipiasi į savo sekėjų bendruomenę ir teiraujasi, kokio dizainerio darbas tai galėtų būti, o tada naršo „eBay“, „Poshmark“, „Depop“ ir prabangių dėvėtų drabužių parduotuvėse, mėgindama atrasti tokius pat daiktus.

M. Bowling sako savo pirkinių atžvilgiu besilaikanti griežtos disciplinos: už vieną pirkinį ji sau leidžia mokėti ne daugiau nei 250 dolerių (maždaug 225 eurus), o tvarką drabužių spintoje palaikyti padeda „Glam Outfit“ programėlė, užtikrinanti, kad ji nebeįsigys drabužio, kurį jau turi.

Šiandien M. Bowling turi daugiau nei 250 apdarų, atkartojančių Kate drabužių spintą, kuriuos ji dažnai vilki darbe ar paprasčiausiai trumpam su reikalais išbėgdama iš namų.

Ji pasakoja ne kartą besilankiusi Londone, tačiau susidurti su K. Middleton vis dar neteko. Paprašyta įsivaizduoti, kaip atrodytų su Kembridžo kunigaikštiene praleista diena, M. Bowling sakė įsivaizduojanti ramią dieną, kupiną dalykų, kuriais ją žavi Kate, susijusių su jos atsidavimu labdarai ir šeimai.

M. Bowling taip pat parašė sveikinimo laiškus britų karališkosios šeimos nariams, o jų atsakymus laiko dėžutėje savo namuose.

Ji prisipažįsta savo laiškuose nepaminėjusi savo susidomėjimo Kate apranga, tačiau sakosi dėl to esanti atvira su draugais ir artimaisiais, kurie laiko tai paprasčiausiai smagiu Vašingtono advokatės laisvalaikio užsiėmimu.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai