Mis Visatos titulas šiemet atiteko Meksikos gražuolei (0)

690
REUTERS
2021 m. gegužės 17 d. 13:48
Mis Meksika Andrea Meza nukonkuravo Mis Braziliją ir buvo tituluota Mis Visata kasmet rengiamuose grožio karalienės rinkimuose. Laukdamos, kol bus paskelbta nugalėtoja, dvi likusios konkurso dalyvės paprastai stovi susikibusios rankomis, tačiau A. Meza ir Mis Brazilija Julia Gama tik išteisė viena į kitą rankas, tačiau stovėjo per atstumą.

Mianmaro atstovė Thuzar Wint Lwin sekmadienį įvykusiu konkursu pasinaudojo kaip proga paraginti visuomenę pasisakyti prieš karinę chuntą, kurios saugumo pajėgos nužudė šimtus oponentų nuo tada, kai perėmė valdžią po vasario 1 d. įvykdyto perversmo.

Konkurso finalo Thuzar Wint Lwin nepasiekė, tačiau buvo įvertinta už įspūdingiausią tautinį kostiumą. Jos apdaras buvo pasiūtas pagal Mianmaro šiaurės vakaruose gyvenančių činų tradicinių drabužių pavyzdį. Minėtina, kad būtent šios etninės grupės gyvenamojoje teritorijoje susidūrimai tarp oficialių šalies pajėgų ir chuntos priešininkų pastarosiomis dienomis buvo įgavę grėsmingos kovos pobūdį.

Siekdama atkreipti pasaulio dėmesį į gimtosios šalies problemas, tautiniu kostiumu apsivilkusi Mianmaro atstovė iškėlė plakatą su užrašu „Melskitės už Mianmarą“.

Thuzar Wint Lwin yra viena iš begalės Mianmaro įžymybių, aktorių, per socialinius tinklus išpopuliarėjusių influencerių, sportininkų ir kt., garsiai išreiškusių nepritarimą perversmui, per kurį buvo nuversta ir sulaikyta išrinktoji šalies lyderė Aung San Suu Kyi.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai