Mirusia oficialiai pripažinta prancūzė bando grįžti į gyvenimą (5)

1785
REUTERS
2021 m. sausio 14 d. 14:42
Prancūzė Jeanne Pouchain žengia į savo virtuvę, nors tai turėtų būti neįmanoma - oficialiai ji yra mirusi.
Ji prisimena dieną, kai sėdėdama prie šio stalo apie tai sužinojo. Oficialus Liono teismo sprendimas skelbė, kad moteris paliko šį pasaulį, o jos skolos turi būti grąžintos gyvų likusių giminaičių.

Kol buvo gyva ne tik aplinkiniams, bet ir valdžiai, moteris vadovavo nedideliai Saint-Joseph miestelio rytų Prancūzijoje valymo įmonei.

Iki šio dienos nėra aišku, kaip teismo nutarty atsirado tokia klaida. Apie tai, kad prancūzė yra mirusi, teismas paskelbė 2017-taisiais. Nuo to laiko moteris eina kryžiaus kelius, bandydama pasiekti, kad ši teismo nutartis būtų panaikinta, tačiau beviltiškai atsimuša į biurokratinę sieną. Ir jos gyvenimas dabar jau tikrai virto košmaru.

Moters advokatai padavė apeliaciją ir tikisi, kad ji bus priimta ir teismas teiksis išklausyti argumentus, kad moteris nėra mirusi.

O kolkas ji net negalėtų gauti vaidmens seriale “Vaikštantys numirėliai”. Ne todėl, kad būtų bloga aktorė. Tiesiog prodiuseriai negalėtų oficialiai jai sumokėti honoraro - ji neturi nei sąskaitų banke, nei socialinio draudimo numerio.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai