Miley Cyrus, „Coldplay“, Bieberis, Shakira ir kitos žvaigždės dalyvavo paramos kovai su COVID-19 koncerte (0)

138
REUTERS
2020 m. birželio 29 d. 14:35
Šeštadienį (birželio 27 d.) Miley Cyrus, „Coldplay“, Justinas Bieberis, Shakira ir kitos muzikos pasaulio žvaigždės sudalyvavo tarptautinei auditorijai transliuotame paramos koncerte, už kurį surinktos lėšos bus skirtos kovai su COVID-19. Koncertas buvo surengtas bendra organizacijos „Global Citizen“ ir Europos Komisijos iniciatyva.

Akcijos, pavadintos „Visuotinis tikslas: susivienykime dėl ateities“, organizatoriai tikėjosi surinkti milijardinę sumą iš privačių ir viešųjų subjektų aukų.

Suaukotus pinigus ketinama skirti pandemijos pasekmėms sumažinti, ypač didelį dėmesį skiriant pačioms pažeidžiamiausioms ir marginalizuotoms bendruomenėms.
Surinktomis lėšomis, kai sakė renginio sumanytojai, bus remiamas testavimo dėl COVID-19 koordinavimas, vaistų bei vakcinų nuo šios ligos kūrimas ir lygių pagalbos suteikimo galimybių užtikrinimas.

Dviejų valandų trukmės koncertas įvyko po istorinės reikšmės susitikimo, per kurį buvo surinkta 6,9 mlrd. dolerių (6,2 mlrd. eurų) suma. Ją sudarė dotacijos iš įvairių pasaulio šalių vyriausybių, korporacijų ir filantropų.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai