Michaelio Schumacherio sūnus viliasi pasekti tėvo pėdomis (0)

1517
REUTERS
2019 m. liepos 22 d. 15:42
Jaunasis lenktynininkas Mickas Schumacheris sekmadienį, liepos 21 dieną, išreiškė viltį, kad jau greitai galės pasekti tėvo pėdomis ir patekti į „Formulės 1“ pasaulį.

Prieš labdaringą futbolo mačą Vokietijos Manheimo mieste M. Schumacheris žurnalistams prisipažino vis labiau pasitikintis savimi ir jaučiantis, jog „yra teisingame kelyje“, nors tiksliai ir neįvardijo, kada planuoja žengti šį svarbų karjeros žingsnį.

Šiuo metu M. Schumacheris lenktyniauja „Prema“ komandoje „Formulės 2“ lenktynėse, yra „Ferrari“ jaunųjų lenktynininkų programos dalyvis. Sekmadienį jis žaidė futbolo mače „Čempionai labdarai“, skirtame jo tėvo Michaelio Schumacherio garbei. Pastarasis daug metų Manheimo mieste pats organizuodavo tokias iniciatyvas.

Sekmadienį vykusiame futbolo mače buvo galima išvysti labai daug sporto pasaulio geriausiųjų, tarp kurių – profesionalo karjerą baigęs krepšininkas iš Vokietijos Dirkas Nowitzki.

Paklaustas, kaip jaučiasi pasitraukęs iš profesionalaus sporto, pajuokavo, kad kartą žaidė tenisą, o šiaip – valgo, ką nori, ir daro daugybę smagių dalykų, neturinčių nieko bendro su sportu.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai