Maskvos gyventojai plūsta į vietinį slidinėjimo kurortą (7)

1570
REUTERS
2021 m. sausio 7 d. 09:50
Antradienį, sausio 5 d., Maskvos srities slidinėjimo kurortus užplūdo lankytojai. Juos paskatino gausus sniegas ir su veiklomis lauke susijusių koronavirusui pažaboti skirtų apribojimų stoka.

Už 50 km nuo Rusijos sostinės esančiame Soročianų slidinėjimo kurorte automobilių stovėjimo aikštelė buvo pilna, prie keltuvų susidarė eilės. Pranešama, kad kurorto inventoriaus nuomos patalpose, rūbinėse ir kavinėse privaloma dėvėti kaukes, tačiau buvo matyti, jog dauguma lankytojų nedėvėjo jokios apsaugos priemonės ir nei lauke, nei viduje nesilaikė atstumo.

Kurorte yra 11 nusileidimo trasų, visos jos ne aukštesnės nei 90 m. Paprastai šiame kurorte per Naujųjų metų atostogas lankosi sostinės gyventojai.

Šiemet įprastinis žiemos laisvadienių laikotarpis Rusijoje prasidėjo gruodžio 31 d. ir tęsis iki sausio 11 d. Soročianų trasos veikia nuo 9 val. ryto iki 2 val. nakties – tokiu būdu siekiama, kad jomis pasinaudotų kuo daugiau lankytojų.

Pasak kurorto, 2018–2019 metų žiemos laikotarpiu jame apsilankė 500 tūkstančių žmonių. Tikėtina, kad šiemet dėl gero oro ir tarptautinių kelionių ribojimų šis skaičius bus didesnis.

Skirtingai nei pavasarį, Rusija atsisakė įvesti griežtą karantiną ir nusprendė verčiau remtis tikslinėmis priemonėmis.

Gruodžio mėnesį pradėta savanoriško skiepijimo Rusijoje pagaminta vakcina „Sputnik V“ programa. Sausio 4 d. pranešta, kad paskiepytųjų skaičius pasiekė vieno milijono ribą.

Pagal COVID-19 atvejų skaičių Rusija yra ketvirtoje vietoje. Antradienį šalis pranešė apie 24 246 naujus atvejus, įskaitant 4 842 atvejus Maskvoje.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai