Maskvoje nuteisti kalėti du muštynėse dalyvavę Rusijos futbolininkai (2)

5004
REUTERS
2019 m. gegužės 9 d. 12:25
Maskvos teismas trečiadienį skyrė laisvės atėmimo bausmę dviem futbolininkams, pripažintiems kaltais dėl neišprovokuoto dviejų valstybės tarnautojų sumušimo.

Krasnodaro klubo saugas Pavelas Mamajevas nuteistas kalėti metus ir penkis mėnesius, o Sankt Peterburgo „Zenit“ puolėjaui Aleksandrui Kokorinui praleis skirta pusantrų metų bausmė.

Teisėja Jelena Abramova taip pat skyrė 1,5 metų laisvės atėmimo bausmę A. Kokorino broliui Kirilui, o futbolininkų draugui ir vaikų treneriui Aleksandrui Protasovickiui – 17 mėnesių.

Pernai spalį pasirodė vaizdo įrašas, kuriame matyti, kaip abu futbolininkai ir jų draugai užpuolė vienoje prabangioje Maskvos kavinėje du Rusijos prekybos ministerijos pareigūnus.

Kiek anksčiau nuteistieji įsivėlė į dar vieną incidentą: jie užpuolė vienos televizijos vedėjos vairuotoją ir apgadino jos automobilį.

Rusijos „Premier“ lyga netrukus paragino visam gyvenimui uždrausti abiems žaidėjams rungtyniauti.
Minėti incidentai – jau ne pirmas kartas, kai P. Mamajevas ir A. Kokorinas dėl savo elgesio sulaukė neigiamo dėmesio.

Rusijos futbolo sąjunga juos suspendavo 2016-ųjų birželį, pasirodžius viename Monte Karlo naktiniame klube nufilmuotam vaizdo įrašui iš P. Mamajevo ir A. Kokorino audringo pasilinksminimo, per kurį sportininkai esą išleido 258 tūkst. eurų. Šios išgertuvės buvo surengtos po 2016-ųjų Europos futbolo čempionato, kuriame Rusija patyrė fiasko.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai