Majamyje netyla emigrantų sukurta daina, skirta Donaldui Trumpui (2)

1064
REUTERS
2020 m. spalio 29 d. 15:10
Likus savaitei iki JAV prezidento rinkimų datos Majamis skamba nuo grupės „Los 3 de la Habana“ dainos, skirtos dabartiniam šalies vadovui Donaldui Trumpui.

Garsiosios Celia Cruz stilių atkartojantis kūrinys, kuriam būdingi kubietiški motyvai ir pagavus salsos ritmas, įtraukia nuo pirmųjų taktų, bet ypač įsimintinas yra dainos priedainis, per kurį kartojami žodžiai „O, Dieve, balsuosiu už Donaldą Trumpą.“ Minėtina, kad JAV prezidentas noriai leidžia šią dainą per savo rinkimų kampanijos renginius.

Jis netgi padėkojo grupei oficialiame savo „Youtube“ kanale.

Grupė „Los 3 de la Habana“ – tai Ana Paez, jos vyras Germanas Pinelli ir judviejų sūnus Tirso Paezas. Ši trijulė yra atvykėliai iš Kubos.

Koncertuoti Floridoje jie pradėjo dar 2007-aisiais – tada, kai apsigyveno šioje valstijoje. Tarp jų giminaičių – daugybė menininkų, o savo, kaip artistų, karjerą jie pradėjo 1993-iaisiais. Nuo tada koncertuodavo garsiausiuose Havanos viešbučiuose ir restoranuose.

Kalbėdami su agentūra „Reuters“ iš savo studijos Majamyje, grupės nariai prisipažino, kad daina buvo sukurta spontaniškai.

Majamį užkariaujanti „Los 3 de la Habana“ daina vadinasi „The Trump‘s Song“. Apie jos populiarumą akivaizdžiai byloja didžiulis perklausų ir atsisiuntimų skaičius.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai