Lotynų muzikos „Grammy“ apdovanojimuose – muzika, įkvepianti žmogiškumą ir pagerbtas Julio Iglesias (0)

554
REUTERS
2020 m. lapkričio 20 d. 11:12
Ketvirtadienį (lapkričio 19 d.) ryškiausios Lotynų Amerikos ir Pirėnų pusiasalio muzikos žvaigždės dalyvavo kasmet rengiamoje Lotynų muzikos „Grammy“ apdovanojimų ceremonijoje. Šiemetinis renginys – jau 21-as.

Jo tema – „Muzika įkvepia žmogiškumą“ („La Musica Nos Humaniza“). Tiesa, dėl koronaviruso sukeltos pandemijos daugelis vakaro svečių ceremonijoje dalyvavo prisijungę internetu. Taigi, virtualiojoje scenoje pasirodė tokios populiariosios muzikos legendos kaip Markas Anthony, Pitbull, Ricky Martinas ir kitos.

Apdovanojimų laimėtojai buvo skelbiami iš Majamyje įrengtos studijos. Geriausiu miesto muzikos albumu šiemet buvo pripažintas J Balvino įrašytas „Colores“ („Spalvos“). Atlikėjai Nataliai Lafourcade įteiktas apdovanojimas už geriausią metų albumą („Un canto por Mexico“ („Daina Meksikai“)) ir miesto dainą. Perspektyviausio jauno atlikėjo titulu galėjo džiaugtis Mike‘as Bahia.

Šių metų renginį vedė dainininkai Victoras Manuelle, Carlosas Rivera, Ana Brenda Contreras, taip pat aktorė ir aktyvistė Yalitza Aparicio. Ispanų dainininkė Natalia Jimenez savo pasirodymu išreiškė pagarbą Ispanijos legendai Julio Iglesiasui.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai