Los Andžele surengtas emocijų kupinas atsisveikinimas su Kobe Bryantu (2)

5453
REUTERS
2020 m. vasario 25 d. 14:12
Krepšinio pasaulio legendos drauge su tūkstančiais Kobe Bryanto fanų pirmadienį, vasario 24-ąją, susirinko Los Andžele atsisveikinti ir atiduoti pagarbą žuvusiai NBA žvaigždei, jo dukteriai ir dar septyniems žmonėms, kurių gyvybes sausį pasiglemžė sraigtasparnio avarija.

Šis įvykis sukrėtė daugybę ne tik sporto pasauliui priklausančių žmonių. „Celebration of Life“ pavadinta atminimo ceremonija vyko „Staples Center“ – ši vieta didžiąją 20 sezonų K. Bryanto legendinės karjeros Los Andželo „Lakers“ dalį buvo jo namų arena.

Renginio metu emocingą kalbą pasakė K. Bryanto našlė Vanessa. Kai jiedu su Kobe pradėjo susitikinėti, Vanessai buvo 17 metų.

Susižavėjusiems klausytojams, tarp kurių buvo daug Nacionalinės krepšinio asociacijos šviesulių ir pramogų verslo įžymybių, V. Bryant pasakojo apie skausmą, kurį sukėlė 13-metės dukters Vanessos netektis.

Tarp pagerbimo ceremonijoje dalyvavusių NBA Krepšinio šlovės muziejaus narių buvo Michaelas Jordanas, Magicas Johnsonas ir buvęs K. Bryanto komandos draugas Shaquille‘as O‘Nealas.

Ceremonija prasidėjo dainininkės Beyonce pasirodymu, jos metu ekrane buvo rodomos ryškiausios K. Bryanto akimirkos krepšinio aikštelėje.

„Staples Center“ tvyrojo gedulinga atmosfera: užkandžių prekyvietės buvo uždarytos, prašoma nesinaudoti mobiliaisiais telefonais. Pavėlavę dalyviai nebebuvo įleidžiami.

Renginys pritraukė ryškiausias Holivudo žvaigždes, tarp kurių buvo Jennifer Lopez, Queen Latifah ir Spike‘as Lee. Gerbėjai prie arenos ėmė būriuotis likus kelioms valandoms iki ceremonijos pradžios, daugelis jų vilkėjo tradicinių „Lakers“ spalvų – geltonos ir violetinės – drabužius.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai