Londone baras siūlo šunų šeimininkams mėgautis nealkoholiniais kokteiliais drauge su augintiniais (7)

119
REUTERS
2021 m. liepos 27 d. 16:25
Londone įsikūręs baras siūlo pasivaišinti kiek neįprastų pavadinimų kokteiliais, pavyzdžiui, „Bloodhound Mary“ arba „Barkarita“. Tiesa, jie skirti ne žmonėms, o jų atsivestiems augintiniams.

Birželį atsidaręs baras „After Bark" – „Barkney Wick“ naujausia šunų ir žmonių bendruomenės centro „Barkney Wick“ įstaiga, įsikūrusi menininkų ir alternatyvios kultūros prieglobsčiu tapusiame sostinės Hakni Viko rajone.

Baro įkūrėja 35-erių Jamie Swan „Reuters“ pasakojo neabejojanti, kad siūlomas kokteilių meniu ir užkandžiai, kuriais galima dalintis, yra unikalus dalykas. Bare augalinės kilmės gaiviaisiais gėrimais gali pasivaišinti ir geriausi žmogaus draugai, tokiu būdu palaikydami kompaniją savo šeimininkams.

Šunims skirtuose gėrimuose alkoholio nėra, tačiau keturkojai gali mėgautis „Howlapaw Sling“ iš šviežių morkų sulčių arba „Great Expawlor“ vieno gurkšnio kokteilių iš obuolių ir burokėlių sulčių padėklu.

Šeimininkai drauge su šunimis taip pat gali užkandžiauti „Lick & Mix“ skanėstais be cukraus ir druskos.

Buvimas su augintiniais ne tik namuose, bet ir viešose vietose – vienas iš būdų sušvelninti nerimą, kurį kai kurie žmonės patiria dėl COVID-19 pandemijos atneštų pokyčių.

Na, o manantiems, kad užkandžiauti ir mėgautis kokteiliais drauge su šunimis nederėtų, centras taip pat siūlo šunų priežiūros paslaugas ir kviečia į dienos metu veikiančią kavinę. J. Swan tikisi, kad tokiu būdu sparčia gentrifikacija kaltinamame mieste pavyks sukurti bendruomenės atmosferą.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai