Lewisas Hamiltonas viliasi, kad būsimasis „F-1“ sezonas bus pats įdomiausias dėl įvairių pokyčių (0)

300
REUTERS
2021 m. kovo 26 d. 18:04
Septynis kartus „Formulės 1“ pasaulio čempiono Lewiso Hamiltono žodžiai leidžia spręsti, kad pasibaigus šiam sezonui jis iš sporto veikiausiai dar nesitrauks.

Lenktynininkas viliasi, kad būsimasis sezonas bus pats įdomiausias iki šiol. 36-erių „Mercedes“ lenktynininkas sutarties pratęsimą pasirašė tik vieneriems metams, tad kilo abejonių dėl sėkmingiausio visų laikų lenktynininko ir iškilios asmenybės sprendimo 2022 metams.

Prieš sekmadienį, kovo 28 d., Bahreino „Grand Prix“ lenktynėmis prasidėsiantį sezoną lenktynininko buvo pasiteirauta, ar, jo manymu, tai jau bus paskutinieji jo metai „Formulėje 1”.

„Žvelgdamas iš dabartinės pozicijos, kurioje esu, nemanau, kad tai jau pabaiga. Suprantama, šiemet laukia daugybė pokyčių, tai nepaprastai įdomu. Manau, tai gali būti pats įdomiausias sezonas iki šiol. Bus naujų komandų, bus taikomi nauji formatai. Aš nemanau, kad jau priartėjau prie pabaigos. Tačiau tik artimiausi maždaug aštuoni mėnesiai parodys, kaip viskas bus iš tiesų. Paaiškės, ar esu pasirengęs sustoti, ar ne. Aš asmeniškai nemanau, kad sustosiu, tačiau niekada negali žinoti“.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai