Latvių pora įkūrė fantazijų šalį „Neonija“: tokios vietos regėti dar neteko (0)

9491
Šarūnas Meškys | www.DELFI.lt
2022 m. rugpjūčio 6 d. 07:10
Latvijoje, Valmieros miestelyje įsikūrė fantazijų šalis „Neonija“. 250 kv. metrų patalpose latvių pora Indra ir Ivarsas Ceriņi savo rankomus sukūrė erdves, kuriose sustoja laikas.

Kaip Delfi pasakojo šios vietos įkūrėja Indra Ceriņi, ji, kartu su savo vyru Ivarsu, fantazijų pasaulį „Neonija“ kūrė ir statė maždaug trejus metus. „Tai mūsų svajonė, kurią pavyko įgyvendinti vient tik savo rankomis, be niekieno pagalbos. Tai mūsų su vyru kūrinys – fantazijų šalis „Neonija“, kurią kviečiame pažinti“, – sakė I. Cerini.

Indra teigė, kad patekę į fantazijų pasaulį „Neonija“, pabėgsite nuo kasdienio skubėjimo ir rūpesčių bei sustabdysite laiką.

Vaikščiodami po „Neoniją“ išgirsite paukščių giesmes, pasiklausite vandens ošimo, lyg į hipnozę pasinersite stebėdami krioklių instaliacijas, lašančius neoninius paveikslus, sienų raštus, fantazijas ir istorijas, kurias lydės svaiginančios, laiką sustabdančios melodijos, ore vibruojančios transendentinės spalvos. Štai tokia yra „Neonija“ – stebuklų ir fantazijų šalis, į kurią kviečia auksines rankas turinti latvių pora.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai