Lagūnoje įsikūrusi Venecija atsigauna ir ketina surengti pirmąjį kino festivalį po karantino (1)

56
REUTERS
2020 m. rugsėjo 1 d. 14:56
Karantino metu Venecija buvo virtusi miestu vaiduokliu, tačiau dabar jos gyventojai nekantriai laukia, kol viskas sugrįš į įprastas vėžes

Lagūnoje įsikūrusi Venecija atsigauna ir ketina surengti pirmąjį kino festivalį po karantino dėl COVID-19 pandemijos. Apleistos gatvės, tuščios gondolos ir tyla – taip buvo galima apibūdinti Veneciją Italijai paskelbus karantiną. Bet dabar viskas pasikeitė: turistai vėl plūsta į vaizdingąjį miestą, smokingą vilkinčio pianisto muzika sukuria foną Šv. Morkaus aikšte besigrožinčioms minioms, lankytojai naudojasi vadinamaisiais vandens autobusais, plukdančiais žmones po visą miestą, klientų stoka nesiskundžia ir gondolų savininkai.

Tiesa, paprastai šiuo metų laiku Venecijoje prasideda ypatingas šurmulys, belaukiant Venecijos kino festivalio. Deja, dėl koronaviruso pandemijos šiemet filmų bus mažiau, o gerbėjai negalės prašyti garsių aktorių autografų ar asmenukių, todėl festivalio metu miestas nebus toks triukšmingas, kaip įprastai. Visgi Venecijos kino festivalis bus pirmasis tokio pobūdžio renginys, suorganizuotas siaučiant pasaulinei pandemijai. Jis prasidės trečiadienį, rugsėjo 2 d., ir tęsis iki rugsėjo 12-osios. Bus laikomasi griežtų COVID-19 protokolų, įskaitant kūno temperatūros matavimą, apsauginių veido kaukių dėvėjimą, socialinio atsiribojimo rekomendacijų paisymą ir rankų dezinfekavimo priemonių naudojimą.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai