Kupranugarė nužingsniavo daugiau nei 100 kilometrų, kad grįžtų pas buvusį šeimininką (2)

1614
REUTERS
2020 m. liepos 28 d. 11:12
Socialiniuose tinkluose pasidalyta istorija apie įspūdingą kupranugarės kelionę Kinijos Vidinės Mongolijos autonominiame regione užkariavo internetą.

Gyvūnas pats vienas įveikė daugiau nei 100 kilometrų, bandydamas grįžti pas šeimininką. Buvęs savininkas Temure’as, gyvenantis Urad Houqi regione, kupranugarę pardavė vienam iš savo bičiulių praėjusių metų spalio mėnesį. Birželio 27 d. tikrųjų namų išsiilgęs gyvūnas paliko naująjį šeimininką ir išsiruošė į ilgą ir varginančią kelionę Gobio dykuma.

Kupranugarė ėjo septynias dienas. Jos kelyje pasitaikė stačių kalvų, metalinių tvorų ir išdžiuvusios upės vaga. Ištvermingajam gyvūnui yra 20-imt metų – gana daug, nes paprastai šios kupranugarių rūšies atstovų gyvenimo trukmė tesiekia 30-imt metų. Galiausiai bėglę pastebėjo kerdžius, parsivedė ją namo ir pranešė savininkui, kuris atvyko pasiimti gyvūno.

Sužinoję apie jos drąsų bandymą grįžti namo, Temure’as ir jo šeimos nariai buvo taip giliai sujaudinti, jog susisiekė su bičiuliu ir atpirko kupranugarę. Ta proga įvyko speciali ceremonija pagal vietos tradicijas, kurios metu Temure’as pareiškė, kad po tokio poelgio kupranugarė yra laikoma šeimos nare, ir prižadėjo jos nebeparduoti bei niekam neleisti ant jos joti.

Jaudinanti istorija žaibiškai išpopuliarėjo internete. Socialiniuose tinkluose ją pakomentavo, pasidalijo arba paspaudė „Patinka“ dešimtys milijonų kinų.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai