Kramatorsko policijos darbas iš arti: patruliavimas per komendanto valandą (0)

37127
REUTERS
2022 m. rugpjūčio 11 d. 15:43
Atėjus nakčiai ir laikrodžiui išmušus 10 valandą vakaro, nuo kurios prasideda komendanto valanda, policininkas Vitalijus Gažitovas ir jo kolegos pradeda patruliuoti tuščiomis Kramatorsko gatvėmis.

Dešimtys policijos pareigūnų sėda į automobilius ir važinėja tuščiomis rytinės Ukrainos tvirtovės gatvėmis, dairydamiesi, ar niekas nepažeidžia komendanto valandos, kurią vietos valdžia yra paskelbusi nuo 10 valandos vakaro iki 4 valandos ryto.

Policijos pareigūnai ypač nerimauja dėl administracinių pastatų, į kuriuos gali nusitaikyti plėšikai – tokiu atveju jie galėtų prieiti prie slaptos vyriausybinės informacijos. Apšaudymų metu šiame rajone buvo sugriauta daug gyvenamųjų namų, ir apleisti bei apgriuvę pastatai taip pat domina plėšikus.

„Yra buvę keletas atvejų, kai mieste pradėjo veikti vadinami marodieriai. Kol vyksta karas, jie vagia žmonių turtą, dažniausiai iš namų, kurie nukentėjo per artilerijos apšaudymus“, – pasakojo ukrainiečių policijos pareigūnas Vitalijus Gažitovas.

„Reuters“ dvi valandas stebėjo V. Gažitovo ir jo įgulos darbą, ir per tą laiką buvo ne vienas atvejis, kai pareigūnai turėjo įspėti vietos gyventojus, kurie tebebuvo gatvėje.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai