Kodėl sausio 19-oji pavadinta pasidavimo diena? (0)

4042
REUTERS
2020 m. sausio 18 d. 13:22
Sausio 14-osios, rytą, skubėdama į nemokamus „Shape Up NYC“ sporto užsiėmimus, vykstančius bendruomenės centre „New Settlement Community Center“ Bronkse, Jennifer Delsol nepaisė nieko.

„Eini per gatvę degant raudonam signalui. Ko gero, keikiesi. Šauki: „Traukitės man iš kelio, skubu į sporto užsiėmimus“. Aš atšaukiau visus susitikimus, kad galėčiau antradieniais 11 val. būti čia. Na, iš esmės juk nevagi ar panašiai. Nedarai nieko baisaus. Tačiau eini per gatvę, kai dega raudona. Skubėdama čia, aš ėjau per gatvę degant raudonam signalui. Bet šie užsiėmimai yra fantastiški. Niekados nepraleidžiu antradienio užsiėmimų, net jei mano keliai... Dėl kelių aš turiu rimtų problemų. Ir net jei mano keliai bus nepasirengę darbuotis, darbuosis mano juosmuo. Todėl tai yra tiesiog fantastiška“, - sakė Bronkso gyventoja Jennifer Delsol.

Prieš kelerius metus J. Delsol davė sau Naujųjų metų pažadą pagerinti savo sveikatą po vėžio diagnozės ir sportuoti. Dabar, įveikusi ligą, J. Delsol kiekvienus Naujuosius metus vertina kaip galimybę atnaujinti šią priesaiką. Nemokamų treniruočių lankymas tapo jos gyvenimo būdu.

Pažadų sau pavertimas gyvenimo būdu gali padėti jų laikytis. Atletams skirto socialinio tinklo „Strava“ atliktas tyrimas parodė, kad dauguma žmonių savo Naujųjų metų pažadus apleidžia sausio 19-ąją – ši diena buvo pavadinta „pasidavimo diena“.

Nepanašu, kad sausio 14-ąją buvo nusprendusių pasiduoti ir nebevykdyti Naujųjų metų pažado sau užsiėmimo dalyvių. Pasak treniruočių dalyvių, padeda ta aplinkybė, kad visi penkiuose miesto rajonuose vykstantys „Shape UP NYC“ užsiėmimai yra nemokami.

Rekomenduojame

Naujausi