Kitokios linksmybės Nyderlandų naktiniame klube (1)

REUTERS
2020 m. birželio 9 d. 10:12
Nyderlandų jaunimas gavo progą apsilankyti naktiniame klube, šaliai bandant atgaivinti dėl koronaviruso protrūkio sustabdytą naktinį gyvenimą.

Nyderlandų rytinėje dalyje esančiame Neimegeno mieste įsikūrusio klubo „Doornroosje“ lankytojai iš anksto užsisakė galimybę pasilinksminti laikantis socialinio atsiribojimo taisyklių.

Įdomu tai, kad olandai rinkosi ne apie vidurnaktį, kaip įprasta, bet po pietų; taip pat visi turėjo sėdėti ant kėdžių. Visgi užgesus šviesoms ir pasigirdus elektroninės muzikos garsams, beveik viskas stojo į savo vietas.

Kiek neįprasto vakarėlio organizatorius Jonatanas Brandas sakė, kad iš pradžių buvo planuojama klubo lankytojams leisti šokti laikantis 1,5 metro atstumu vienas nuo kito. Deja, vietos valdžios institucijos tokiam sumanymui nepritarė ir nurodė, jog kol kas klubinėtojai turės sėdėti ant kėdžių.

Vienu metu klube galėjo linksmintis ne daugiau kaip 30 asmenų. Liepos mėnesį planuojama vienu metu priimti iki 100 lankytojų.

„Doornroosje“ vykęs didžėjaus pasirodymas buvo tiesiogiai transliuojamas internetu. Įėjimas kainavo 10 eurų, įskaitant gėrimą. Nors apsilankymą reikėjo rezervuoti iš anksto, liko laisvų vietų.

Rekomenduojame

Naujausi