Kinijoje sprogusi sunkvežimio padanga sužalojo vairuotoją (3)

6486
REUTERS
2019 m. liepos 24 d. 17:56
Gujange, pietryčių Kinijos Guidžou provincijos sostinėje, sunkvežimio vairuotoją sužeidė sprogusi padanga, kai vyriškis bandė nuo jos nuimti prikibusį pašalinį objektą.

Liepos 16-ąją 14 val. 25 min. įvykusį incidentą užfiksavo stebėjimo kamera, įtaisyta palei greitkelį Guidžou-Dzuni. Prie savo sunkvežimio stovintis vyriškis mėgino laužtuvu kažką nuplėšti nuo padangos, tačiau staiga iš padangų ėmė veržtis balti dūmai, ir jėga vyriškį parbloškė ant žemės.

Kai atvyko medikai, vyras netrukus neteko sąmonės ir buvo nedelsiant nugabentas į ligoninę. Dėl padangos sprogimo jis patyrė keletą lūžių ir kontūziją, tačiau, laimei, sužalojimai pavojaus gyvybei nekelia. Atsibudęs vyriškis policijai pasakojo, kad paslaugų zonoje apžiūrėdamas sunkvežimį padangoje aptiko įstrigusią medinę plytą.

Jis daugiau nei dešimt minučių mėgino laužtuvu pašalinti plytą, o tuomet padanga sprogo. Pasak kelių policijos, dėl aukštos vasaros temperatūros padangos suslėgimas susilpnėja, todėl paveiktos išorinės jėgos jos lengviau sprogsta.

Naujausi