Kinijoje gaminami „Tesla“ automobiliai bus eksportuojami į Europą (1)

1899
REUTERS
2020 m. spalio 20 d. 16:22
Pirmadienį Jungtinių Amerikos Valstijų automobilių gamintoja „Tesla“ pranešė, kad eksportuos Kinijoje gaminamus „Tesla Model 3“ į Europą.

Tai dar vienas svarbus įvykis Šanchajuje įkurtos gamyklos „Gigafactory“ istorijoje. Šanchajuje esančiame „Waigaoqiao“ tarptautiniame automobilių terminale gražiai sustatyti pirmos „Tesla Model 3“ partijos automobiliai.

Iš Šanchajaus jie bus išgabenti kitą antradienį, o lapkričio mėnesio pabaigoje turėtų pasiekti Belgijos Zeebrugge uostą, iš kurio bus pardavinėjami Europos šalyse, įskaitant Vokietiją, Prancūziją, Italiją, Ispaniją, Portugaliją ir Šveicariją.

Šiuo metu naujojoje gamykloje sėkmingai užbaigtas pirmasis etapas – pagamintas suplanuotas „Model 3“ skaičius ir pradėtas antrasis etapas – įrenginėjama „Model Y“ gamybos linija. Be to, spartėja pagrindinių dalių, tokių kaip akumuliatoriai ir pavaros, projektų įgyvendinimas. „Tesla Gigafactory“ Šanchajuje yra pirmoji automobilių gamykla Kinijoje, kurią visiškai valdo užsienio įmonė, bei pirmoji didelė „Tesla“ gamykla už Jungtinių Amerikos Valstijų ribų.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai