Kinijoje atidarytas ledo ir sniego skulptūrų festivalis (0)

305
2020 m. sausio 6 d. 10:15
Praėjusią savaitę lankytojams buvo atidarytas ledo ir sniego skulptūrų parkas „Harbin Ice and Snow World 2019“, įkurtas Kinijos šiaurės rytuose esančios Heilongdziango provincijos Charbino mieste. Šis parkas kasmet sulaukia galybės turistų iš viso pasaulio, taip pat jame nuo vakar (sausio 5d.) vyksta ir Tarptautinis Charbino ledo ir sniego skulptūrų festivalis.

„Harbin Ice and Snow World 2019“ užima 600 tūkst. kvadratinių metrų plotą. Parke yra 21 iš ledo ir sniego sukurtas statinys. Pagrindinio bokšto, atrodančio kaip karūna, aukštis siekia 40 metrų. Įspūdingąją ledo ir sniego karalystę 15 dienų statė 10 tūkst. darbuotojų.

Šiais metais ledo skulptūroms sukurti buvo panaudota maždaug 120 tūkst. kubinių metrų ledo luitų. Ledas buvo atgabentas iš netoli parko tekančios Sungario upės. Ledo luitai yra skaidrūs kaip ašara, be jokių nešvarumų, todėl puikiai tinka įvairioms skulptūroms ir statiniams. Be to, vietos gyventojai dalį luitų pasilieka kitiems metams.

Jie naudoja specialią izoliacinę medžiagą, kad ledas neištirptų. Pasilikus 3 tūkst. kubinių metrų ledo luitų, kitais metais parką bus galima įrengti trimis dienomis anksčiau ir uždirbti apie 1,43 mln. JAV dolerių daugiau.
Kadangi reikėjo labai daug sniego, teko atgabenti 22 tūkst. kubinių metrų dirbtinio sniego, kurio tankis yra tinkamesnis skulptūroms statyti.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai