Kinai sukūrė robotines lūpas nuotoliniam bučiavimuisi (0)

2911
REUTERS
2023 m. kovo 24 d. 19:55
Įkvėpta izoliacijos, su kuria poros susidūrė dėl karantinų, įvestų siaučiant COVID-19, grupelė kinų sukūrė robotinį silikoninį prietaisą, kuris leidžia žmonėms bučiuotis per atstumą.

Prietaisą, pavadintą „Seniai jaustu prisilietimu“, sukūrė Pekine įsikūrusi įmonė „Siweifushe“. Robotinės lūpos renka bučinio duomenis naudodamos judesio jutiklius ir juos perduoda belaidžiu ryšiu sujungtam kitam tokiam prietaisui. Naudotojui pabučiavus robotines lūpas, jos truputį sušyla, kad potyriai būtų tikroviškesni.

Prietaisą sukūręs Zhao Jianbo sakė, kad ši idėja kilo COVID-19 pandemijos metu, kai negalėjo pasimatyti su savo mergina dėl griežtų ir ilgai trunkančių karantinų.

Studijuodamas Pekino kino akademijoje, Zhao Jianbo nusprendė savo baigiamuoju darbu pamėginti išspręsti vieną vaizdo skambučiams būdingą problemą – fizinio intymumo trūkumą ir vėliau įsteigė įmonę. „Siweifushe“ savo pirmąjį gaminį, kuris kainuoja apie 35 eurus, išleido šių metų sausio 22-ąją. Praėjus dviem savaitėms, buvo parduota daugiau nei 3 tūkst. robotinių lūpų ir gauta apie 20 tūkst. naujų užsakymų.

Norėdami naudoti naująjį prietaisą, jį įsigiję asmenys turi atsisiųsti specialią programėlę, susieti dvi robotines lūpas, jas prijungti prie išmaniojo telefono įkrovimo lizdo ir atlikti vaizdo skambutį. Pekino gyventojų reakcija į šį gaminį išsiskyrė.

Kinijos socialinio tinklo „Weibo“ naudotojai taip pat išreiškė susirūpinimą, kad prietaisas ir jam sukurta programėlė gali būti naudojami erotinio pobūdžio turiniui platinti elektroninėje erdvėje, kurią akylai stebi Kinijos valdžia. Įmonės įkūrėjas pažadėjo sugriežtinti naudojimosi taisykles, tačiau pripažino, kad prietaisą įsigijusių žmonių nesukontroliuos.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai