Ketvirtojo dešimtmečio elegancijos įkvėpta Ralpho Laureno drabužių kolekcija pristatyta kartu su Janelle Monae dainomis (0)

492
REUTERS
2019 m. rugsėjo 10 d. 14:14
Šeštadienį (rugsėjo 7 d.) amerikiečių mados dizaineris Ralphas Laurenas pristatė elegancija dvelkiančią drabužių kolekciją, įkvėptą trečiajame ir ketvirtajame praeito amžiaus dešimtmečiuose vyravusio stiliaus.

Kolekcija buvo pademonstruota paties dizainerio įkurtame klube „Ralph‘s Club“. Jos pristatymas – vienas iš šiuo metu vykstančios Niujorko mados savaitės renginių.

Drabužius iš 2019-ųjų rudens ir žiemos kolekcijos vilkėjusios manekenės grakščiai sukiojosi tarp vakarienei padengtų staliukų, sustatytų art deco stiliumi įrengtoje salėje.

Pradžioje renginio svečiai išvydo keletą ansamblių su smokingo tipo švarkais. Vėliau akis buvo galima paganyti į karoliukais siuvinėtas suknias ir kokteilines sukneles. Pabaiga buvo pasiūlyta keletas iš atlaso pasiūtų vakarui skirtų apdarų.

Pasibaigus mados šou, žiūrovai su malonumu klausėsi dainininkės Janelle Monae atliekamų dainų. Per dvidešimt minučių trukusį pasirodymą nuskambėjo keletas senų kūrinių ir popstiliaus dainų.

Rekomenduojame

Naujausi