Karstas su princo Philipo kūnu bus gabenamas į bažnyčią jo paties konstruotu automobiliu (1)

27952
REUTERS
2021 m. balandžio 16 d. 12:46
Kai karstas su princo Philipo kūnu bus gabenamas į bažnyčią laidotuvių ceremonijai atlikti, jis bus vežamas specialiai modifikuotu visureigiu „Land Rover“.

Įdomu tai, kad prie šio automobilio sukūrimo prisidėjo ir pats velionis. Karalienės Elžbietos II vyras mirė praėjusią savaitę, būdamas 99-erių metų amžiaus. Privačios laidotuvės įvyks šeštadienį, balandžio 17 d., Vindzoro pilyje.

Nors laidotuvių ceremonija bus kuklesnė dėl galiojančių COVID-19 apribojimų, visgi dauguma tradicinių elementų išliks. Pavyzdžiui: kareivių procesija pilies viduje ir karsto nešėjai iš Philipui artimų dalinių.

Tiesa, vietoje tradicinio katafalko Philipo kūnas į Šv. Jurgio koplyčią bus nuvežtas visureigiu „Land Rover Defender“, kuris buvo specialiai pritaikytas karstui gabenti.

Pirmadienį, balandžio 12 d., Jungtinės Karalystės ministras pirmininkas Borisas Johnsonas parlamentui pareiškė, kad labai pridera Philipą į paskutinę kelionę išlydėti „Land Rover“, turinčiu „ilgą ratų bazę ir erdvų galinį saloną“, nes princas prisidėjo prie šios transporto priemonės sukūrimo.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai