Karantino sąlygomis Uhano viešbučiuose gyvenančių svečių kasdienybė (1)

1925
REUTERS
2020 m. vasario 13 d. 17:03
Keliuose Kinijos Uhano viešbučiuose karantine laikomi žmonės sako esantys patenkinti jiems suteikiamomis gyvenimo ir priežiūros sąlygomis.

Koronaviruso (COVID-19) epicentre atsidūrusio miesto viešbučiai per trumpą laiką buvo paversti specialiais karantino centrais.

Didžiausias toks karantino centras įkurtas viešbutyje Uhano Hanijango rajone, kur karantino sąlygomis laikomi 247 žmonės. Jais 24 valandas per parą rūpinasi aštuoni gydytojai ir aštuonios seselės.

Karantine esantiems žmonėms griežtai nurodyta neiti iš savo kambarių, maistas jiems paliekamas prie durų, tokiu būdu iki minimumo sumažinant viruso perdavimo kitiems žmonėms riziką.

Du kartus per dieną karantino sąlygomis laikosi asmenys privalo matuotis kūno temperatūrą ir telefonu pateikti šią informaciją budintiems medikams. Skelbiama, kad imamasi visų įmanomų priemonių, kaip išvengti karantino sąlygomis gyvenančiųjų infekcijų akistatos.

Dauguma viešbučio svečių supranta situacijos svarbą ir sako esantys nusiteikę optimistiškai. Be to, džiaugiasi, kad, net ir taip susiklosčius aplinkybėms, gauna visas reikiamas paslaugas.

Vietos Ligos kontrolės ir prevencijos centras viešbutyje karantino sąlygomis gyvenantiems žmonėms atlieka nukleininės rūgšties testus.

Tie, kurių rezultatai teigiami, perkeliami į ligoninę gydymui, o silpnus simptomus jaučiantys – į mobilias gydymo įstaigas. Tie, kuriems virusas nediagnozuotas, pasieka viešbutyje.

Rekomenduojame

Naujausi