Karantinas privertė striptizo klubą keisti veiklos pobūdį (3)

9268
REUTERS
2020 m. gegužės 3 d. 19:52
Vienas Oregono striptizo klubas, prispaustas karantino, drąsiai žengė į maisto pristatymo į namus verslą – siūlo unikalią „Food 2 Go Go“ paslaugą arba atvykti patiems pasiimti užsakymo ir pasigrožėti šokančiomis merginomis iš saugaus atstumo.

Raudonos spalvos interjero „Lucky Devil Lounge“ striptizo klubas pietryčių Portlande uždarytas nuo tada, kai kovo 16 dieną gubernatorė Kate Brown visoje valstijoje uždraudė žmonių susibūrimus ir nurodė uždaryti visas viešojo maitinimo įstaigas.

Bandydamas galutinai nenumarinti savo verslo, „Lucky Devil Lounge“ savininkas Shonas Bouldenas per stebėtinai trumpą laiką transformavo klubo virtuvę ir jau kitą dieną po draudimo įsigaliojimo ėmė siūlyti maisto pristatymo į namus paslaugą.

Po kelių savaičių „Lucky Devil“ ėmė siūlyti net dvi pramogų tik suaugusiems sektoriaus naujoves –striptizo šou atvykusiems pasiimti užsakymo bei maisto pristatymą į namus, kurį vykdo pusnuogės klubo darbuotojos. Visa tai – žinoma, tik laikantis reikiamo socialinio atstumo. Ir, žinoma, merginas visur lydi apsauga.

Maisto kainos išliko tos pačios, tačiau abu pristatymo variantai piniginę paplonina po 30 dolerių.

Klubo maisto išsinešimui atsiėmimo punktas įrengtas automobilių stovėjimo aikštelėje, jis sulaukė neįtikėtinai didelio susidomėjimo.

Klientų transporto priemonės nukreipiamos į didžiulę palapinę, kur nuo iš abiejų pusių įrengtų pakylų juos sveikina kaukes dėvinčios ir pirštines mūvinčios, tačiau itin kukliai apsirengusios, „Lucky Devil Lounge“ šokėjos.

Žinoma, kokie šokiai be muzikos, kuria rūpinasi didžėjus, ir apšvietimo.

Pačiame klube barmenai nemaišo kokteilių, o pluša virtuvėje, o šokėjos laukia užsakymų, kuriuos reikės pristatyti klientams, arba – savo eilės šokiams palapinėje. Viena klubo šokėjų, prisistatanti sceniniu slapyvardžiu Karma Jane, šeštadienį šoko su dujokauke.

Tą vakarą pasirodymą automobiliuose stebėjo gana gausi publika. Grupelė moterų sakė, kad tam, kad pamatytų šou, atvyko net iš už 280 kilometrų esančio Siatlo.

Sh. Bouldenas sako, kad jo verslui suduotas skaudus smūgis, dabar pajamos sudaro tik maždaug šeštadalį ankstesnių, o dauguma darbuotojų uždirba minimalią algą.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai