Kamuolius 20 metų padavinėjęs „Lakers“ darbuotojas dalinosi prisiminimais apie Kobe Bryantą (2)

3632
REUTERS
2020 m. vasario 6 d. 17:12
Buvęs Los Andželo „Lakers“ pagalbininkas, visus 22 šioje krepšinio komandoje praleistus sezonus aikštelėje padavinėjęs Kobe Bryantui rankšluosčius ir sportinius gėrimus, pasakoja, kad jam „išslydo žemė iš po kojų“, kai išgirdo, jog krepšinio žvaigždė žuvo sraigtasparnio avarijoje.

M. Sandovalis pamena K. Bryantą dar iš tų laikų, kai šis buvo 18-metis naujokas, ir pasakoja, kad jau tada krepšininkas buvo labai savimi pasitikintis, susikaupęs ir į tikslą susitelkęs žmogus, siekiantis tapti geriausiu krepšininku pasaulyje.

Pasak M. Sandovalio, K. Bryantas neleido tokioms „stiprioms asmenybėms“ kaip jo komandos draugas Shaquille‘as O'Nealas nukreipti nuo užsibrėžtų tikslų.

K. Bryantas Los Andželo „Lakers“ žaidė 20 sezonų ir laimėjo penkerias Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) pirmenybes. Jis baigė karjerą būdamas trečiu daugiausia taškų pelniusiu krepšininku NBA istorijoje.

M. Sandovalis pamena, kaip K. Bryantas po to, kai „Lakers“ trejus metus iš eilės triumfavo pirmenybėse, sakė jam, kad dabar jiedu „visą gyvenimą liks broliais“.

Rekomenduojame

Naujausi