Kalėdoms išpuošti Baltieji rūmai (0)

2388
REUTERS
2019 m. gruodžio 3 d. 13:16
Pirmoji JAV ponia suteikė progą akies krašteliu pažvelgti į Kalėdoms išpuoštus Baltuosius rūmus. Tai yra trečias kartas, kai šią žiemos šventę kartu su vyru, šalies vadovu Donaldu Trumpu, ji sutiks prezidento rezidencijoje.

Šiemet pasirinkta dekoracijų tema – „Amerikos dvasia“. Remiantis Baltųjų rūmų išplatintu komentaru, bandymas ją išplėtoti – tai duoklė valstybės tradicijoms, papročiams ir istorijai, primenančiai apie šalies didybę.

Gruodžio 2 d. paviešintame vaizdo klipe Melania Trump nusifilmavo žingsniuojanti iš kambario į kambarį ir apžiūrinėjanti aplinkui žėrinčias kalėdines dekoracijas.

Svarbiausioje Rytinio sparno vietoje pastatytą Kalėdų eglę papuošė žmonės, kurių artimieji žuvo dalyvaudami kariniuose veiksmuose.

Baltųjų rūmų salėse ir vestibiuliuose vyrauja tipinės kalėdinių dekoracijų spalvos – žalia ir raudona. Šiais metais šventiškai išpuošta rezidencija nė kiek neprimena pernykštės. Ypač daug kritikos ir patyčių tada sulaukė ryškiai raudonos eglės, vora besidriekiančios išilgai Rytinės kolonados.

Socialiniuose tinkluose jų keliamas įspūdis buvo lyginamas su kadrais iš siaubo filmo „Švytėjimas“ („The Shining“) ir klasikiniu distopijos pavyzdžiu – „Tarnaitės pasaka“ („The Handmaid‘s Tale“).

Rekomenduojame

Naujausi