Kalakutų augintojas iš Jungtinės Karalystės prieš šventės susiduria su rimtais iššūkiais (0)

237
REUTERS
2020 m. lapkričio 24 d. 10:56
Kalakutų ūkio šeimininkas iš Jungtinės Karalystės Tomas Copasas sako, kad, artėjant Kalėdoms, susiduria su darbininkų stygiumi. Ir viskas dėl tos nelemtos naujojo koronaviruso pandemijos.

Situaciją dar apsunkina ir tai, kad, lapkritį prasidėjus antrajam karantinui, išaugo kalakutų pristatymo į namus poreikis, o darbo jėgos stinga. T. Copasas, kurio šeima šiuos paukščius į vakarus nuo Londone esančiame ūkyje augina nuo 1901 metų, sako, kad 2020 jiems buvo labai sunkūs, nes niekas nebuvo pasirengęs tokiai siaubingai sveikatos krizei, o paukščių jauniklių britų kalėdiniam stalui ūkis užsisakė labai daug.

Žmonės kalakutus perka taip pat intensyviai kaip ir ankstesniais metais, „Reuters“ teigia ūkininkas, nors niekas ir nežino, kokios bus šios Kalėdos, kokie ribojimai galios. Panikos apimti britai anksčiau šlavė šalies prekybos centrų lentynas, panašios tendencijos pastebimos ir čia – žmonės užsisako net po kelis paukščius, norėdami būti tikri, kad gaus bent vieną.

Penkių kilogramų gražuolis kalakutas iš „Copas Tradicitonal Turkeys“ kainuoja apie 88 svarus.

T. Copasas sako, kad, nors susidomėjimas tokiais ir išaugo, britai vis tiek mieliau perka tradicinius didesnius kalakutus.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai