Jutos policija iš degančio automobilio ištraukė bėglį (0)

564
REUTERS
2021 m. kovo 19 d. 18:11
Dramatiškoje prie kūno tvirtinamos policijos kameros vaizdo medžiagoje nufilmuota, kaip JAV Jutos valstijos Vainjardo miesto pareigūnai iš degančio nuo tilto nuvažiavusio automobilio gelbėja įtariamąjį bėglį.

Įraše matoma, kaip Oremo policijos departamento patrulis iššoka ir savo automobilio ir skuba į nelaimės vietą, kur iš apgadinto visureigio virsta liepsnos.

Pareigūnas, kuriam netrukus į pagalbą atskubėjo du kolegos, prašo įtariamojo lipti lauk iš degančios transporto priemonės. Netrukus įtariamasis įvardytas kaip 35 metų Dustinas Scottas Butterfieldas.

Laimei, pareigūnams pavyko išvilkti vyrą iš visureigio. Kaip teigiama Oremo policijos departamento įraše feisbuko paskyroje, pareigūnai į nelaimės vietą išskubėjo gavę pranešimą apie iš avarijos pasprukusį vairuotoją. Lėkdamas dideliu greičiu, jis nesuvaldė savo visureigio ir nulėkė nuo kelio.

Skelbiama, kad bėgliui lūžo koja, jis patyrė kitų sužalojimų. Vietos naujienų portalo teigimu, vyrui pateikti kaltinimai pasišalinus iš eismo įvykio vietos, avarinės situacijos sudarymu ir važiavimu degant raudonam šviesoforo signalui.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai