Jennifer Lopez ir Shakira pasirodys per NFL superfinalo pertrauką (0)

3189
REUTERS
2020 m. sausio 31 d. 17:20
Itin talentingų Lotynų Amerikos populiariosios muzikos atlikėjų pora, sekmadienį, vasario 2 d., pasirodysianti per amerikietiškojo futbolo finalo pertrauką, ketvirtadienį, sausio 30 d., Majamyje surengė spaudos konferenciją. Tiesa, Jennifer Lopez ir Shakira beveik nieko neatskleidė apie būsimą pasirodymą.

Puertorikiečių kilmės J. Lopez savo karjerą pradėjo kaip šokėja ir dainininkė. Be to, ji vaidina bei prodiusuoja filmus ir televizijos laidas. Ji buvo „American Idol“ teisėja, nusifilmavo televizijos seriale apie policininkus „Shades of Blue“ ir prodiusuoja įvairius šou, įskaitant „World of Dance“. Tris „Grammy“ statulėles laimėjusi populiariosios muzikos superžvaigždė iš Kolumbijos Shakira ne kartą sakė norinti šį pasirodymą skirti Lotynų Amerikos kultūrai ir savo gimtadieniui pažymėti.

Šiemet Nacionalinės futbolo lygos supertaurės finalinės varžybos bus žaidžiamos Majamyje. Tai didžiausias kasmetinis JAV televizijos renginys. Pertraukos metu paprastai pasirodo garsiausi pasaulio atlikėjai.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai