Jeffo Bezos kompanija pranešė, kad jau liepos 20-tąją į pirmąjį suborbitinį komercinį skrydį paleis savo erdvėlaivį (0)

64
REUTERS
2021 m. gegužės 6 d. 15:17
Milijardieriaus Jeffo Bezoso kosminė kompanija Blue Origin pranešė, kad jau liepos 20-tąją į pirmąjį suborbitinį komercinį skrydį paleis savo erdvėlaivį "New Shepard".

Tai taps privačių pramoginių kosminių skrydžių pradžia. Kompanija taip pat pranešė, kad vieną vietą kosminiame laive bus galima įsigyti aukcione internetu. Kolkas bendrovė nepraneša jokių detalių apie ateityje planuojamų pramoginių skrydžių kainodaros politiką, kuri daugybę metų kompanijoje buvo po devyniais užraktais.

Anksčiau Reuters agentūra buvo pranešusi, kad kosminis bilietas gali kainuoti 200 tūkstančių dolerių. New Shepard raketa ir keleivių kapsulė gali į šimto kilometrų aukštį nuskraidinti 6 keleivius, kurie turės galimybę kelias minutes patirti nesvarumo būklę ir pamatyti mūsų planetos rutulį. Į žemę kapsulė grįžta išskleidusi parašiutuS. Kapsulėje yra šeši apžvalginiai langai, kurie triskart didesnį už esančius keleiviniuose lėktuvuose. Kapsulė turi saugumo mechanizmą, kuris, gedimo atveju, padės akimirksniu ir per saugų atstumą atsiskirti nuo raketos nešėjos.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai