Jautrus devynmetės iš Uhano kreipimasis: nepasiduosiu, nes žinau, jog niekada neliksiu viena (17)

17509
REUTERS
2020 m. vasario 5 d. 15:30
Devynmetė parašė ir perskaitė laišką, skirtą viruso apimtam Kinijos Uhano miestui ir jo gyventojams, kuriame drąsina: „Mes tai įveiksime“.

Instragrame paskelbtame vaizdo įraše Uhane gyvenanti Sunny ragina žmones neišsižadėti ir nepalikti likimo valiai jos gimtojo miesto, atsidūrusio koronavirusio protrūkio epicentre.

„Sveiki visi, mano vardas Sunny. Man devyneri. Lankau Uhano miesto mokyklą. Šiandien noriu jums perskaityti laišką. Jis vadinasi „Laiškas iš Uhano“. Ore užuodžiau kažką keisto. Miegant padvelkė blogio vėjas. Vien skausmas ir ašaros. Nebeliko vietos džiaugsmui ir juokui. Mano naujuosius metus žymi spengianti tyla. Iš mano vardo neliko nieko, jis nieko nebesako net mano artimiausiems. Užklupo vienatvė. Buvau pasirengusi pasiduoti ir išnykti. Bet šiandien giliai viduje išgirdau balsą. Iš pradžių vos girdimą, bet gerai įsiklausiau, ir jis tapo aiškesnis. Jis mane ragino nepasiduoti. Tokių drąsinančių balsų vis daugėjo ir daugėjo. Daugėjo tol, kol jų nebebuvo galima ignoruoti. Nepaisydami skausmo ir silpnumo, jie liepė nepasiduoti. Akyse pradėjo kauptis ašaros, negalėjau patikėti, jog tik per plauką nepasidaviau, vos jų neišdaviau. Ašarose radau naują viltį. Pajutau, jog vėl esu pakankamai stipri kovoti ir atsikovoti savo nuostabųjį vardą. Neleisiu mano vardo sieti su šituo siaubu. Pažadu, kad visi kartu tai įveiksime. Dėl jūsų visų. Dėl jūsų meilės, stiprybės, skausmo, ašarų. Kovosiu iki paskutinės akimirkos niekada nepasiduosiu, nes žinau, jog niekada neliksiu viena. Uhanas įveiks šį išbandymą. Kinija įveiks šį išbandymą. Visi kartu atlaikysime šį išbandymą. Pirmyn, Uhane! Pirmyn, Kinija! Ačiū“, - skaitė devynmetė Uhano gyventoja Sunny.

Rekomenduojame

Naujausi