Jasono Sudeikio džemperis tapo plačiai pasklidusio juokelio priežastimi „Auksinių gaublių“ ceremonijoje (4)

7343
REUTERS
2021 m. kovo 1 d. 16:49
„Auksinio gaublio“ laureatu tapęs Jasonas Sudeikis apdovanojimų ceremonijai neišsipustė. Kai batikos būdu vaivorykštės spalvomis dažytą džemperį iš sesers Kristin Sudeikis drabužių linijos „Forward__Space“ vilkinčiai žvaigždei buvo įteiktas „Auksinio gaublio“ apdovanojimas geriausio miuziklo arba komedijos serialo aktoriaus kategorijoje už vaidmenį seriale „Tedas Lasso“, tviteryje imta aptarinėti itin paprastą ir kasdienišką aktoriaus apdarą.

„Jasonas Sudeikis, vilkintis batikinį džemperį, prisijungęs per „Zoom“ platformą – štai tikroji pandemijos atmosfera“, – rašė vienas komentatorius.

Drauge su Amy Poehler apdovanojimų ceremoniją vedusi T. Fey taip pat nepajėgė susilaikyti neatkreipusi dėmesio į J. Sudeikio aprangą netrukus po to, kai jis atsiėmė apdovanojimą.

„Jeigu kažkam būtų įdomu, kur galima įsigyti tokį džemperį, kurį vilki J. Sudeikis, užsukite į nbc.com/globesfashion“, – juokaudama kalbėjo T. Fey.

Paskelbus, kad laimėjo apdovanojimą, aktorius, panašu, buvo sukrėstas.

„Tikra beprotybė!“, – atsiimdamas apdovanojimą, keliskart pakartojo aktorius.

J. Sudeikis buvo ne vienintelis aktorius, pirmajai virtualiai „Auksinių gaublių“ ceremonijai pasirinkęs kuklų ir kasdienišką apdarą.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai