Italijos policija išardė ginkluotą neonacių grupę (1)

831
REUTERS
2019 m. lapkričio 29 d. 15:16
Italijos policija ketvirtadienį išardė ginkluotą neonacių grupę, kuri, pasak pareigūnų, mezgė kontaktus su ekstremistinėmis grupuotėmis kitose Europos šalyse.

Pareigūnai atliko kratas 19 įtariamųjų namuose visoje šalyje – nuo Milano iki Sicilijos. Per operaciją buvo konfiskuota automatinių ginklų, šautuvų, arbaletų, kardų, peilių, nacių vėliavų ir knygų apie diktatorius Adolfą Hitlerį ir Benito Mussolini, nurodė policija.

Įtariamieji priklausė neseniai susikūrusiai Italijos nacionalinei socialistų darbininkų partijai, turinčiai akivaizdžiai antisemitinę ir ksenofobinę programą ir palaikančiai ryšius su Didžiosios Britanijos neonacistine organizacija „Combat 18“ bei Portugalijos ultradešiniąja partija „Naujoji socialinė tvarka“.

Grupė naudojosi uždara pokalbių svetaine „Militia“, skirta kovotojų mokymui. Jos vadovas priklausė įtakingai Kalabrijos nusikalstamai organizacijai "'Ndrangheta“, bendradarbiavo su policija ankstesniuose tyrimuose ir buvo nedidelės Ligūrijos vietos kraštutinių dešiniųjų partijos „Forza Nouva“ lyderis, nurodė pareigūnai.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai