Išradingas tėvas sūnaus darželyje pasirodė persirengęs „Transformerių“ personažu (1)

574
REUTERS
2020 m. rugsėjo 8 d. 09:52
Vienas išradingas Šanchajaus gyventojas savo mažametį sūnų ir jo darželio draugus kaip reikiant nustebino pasirodęs vilkintis vieno iš „Transformerių“ personažo kostiumą. Vaikai į ugdymo įstaigas grįžta po šešių mėnesių pertraukos, kurią lėmė naujojo koronaviruso pandemija, o kai kuriems mažyliams po pusmečio palikti namus – nemenkas ir ne visai malonus iššūkis.

Būtent dėl šios priežasties tėveliai ieško pačių įvairiausių būdų, kaip pagerinti vaikų nuotaiką ir juos padrąsinti. Štai Šanchajaus gyventojas, pavarde Zhang, nusprendė į pagalbą pasikviesti vieną iš „Transformerių“.

Apie 16 val. į vieno Šanchajaus vaikų darželio kiemą pasisveikinti su vaikais užsuko daugiau nei dviejų metrų transformeris, geriau žinomas Kamanės vardu. Netikėto svečio kaip reikiant nustebinti vaikai apspito Kamanę, niekaip negalėdami patikėti, kas vyksta. Iš pradžių berniukas, kurio tėtis ir sugalvojo tokią staigmeną, nedrįso artintis prie Kamanės, bet mamos paskatintas įgavo drąsos ir maloniai nustebo supratęs, kad kostiumo viduje slepiasi jo tėtis.

Norėdamas padrąsinti į darželį po pertraukos grįžusį sūnų, vyras daugiau nei mėnesį plušo prie roboto kostiumo. 2,3 metrų aukščio kostiumas pagamintas iš smalsiems vaikams saugių žaliavų. Norėdamas vaikams suteikti kuo įmanoma daugiau teigiamų emocijų, jis netgi įdiegė garsiakalbius.

Kamanės kostiumo kūrėjas Zhang:

„Rinkdamasis medžiagas, atsižvelgiau į tai, ar vaikai, tyrinėdami kostiumą, nesusižeis. Dėl šios priežasties dirbau tik su minkštomis žaliavomis. Procese taip pat netrūko iššūkių. Pavyzdžiui, reikėjo labai kruopščiai nupoliruoti visus paviršius“.

Kadangi Kamanė – gana masyvus robotas, į vaikų darželį Zhang atvyko likus valandai iki užsiėmimų pabaigos, nes jį užsidėti reikia mažiausiai pusvalandžio, tačiau, anot vyro, visos jo pastangos atsipirko su kaupu.

Zhang teigimu, roboto kostiumą jis pasiliksiąs sau – kaip vertingą suvenyrą sūnui.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai