Išgriovus namo sieną į ligoninę nuskraidintas sunkiausias Pakistano žmogus (6)

18784
REUTERS
2019 m. birželio 20 d. 17:13
Pakistane nutukęs vyriškis, kuris, kaip pranešama, yra sunkiausias šalies žmogus ir sveria daugiau nei 330 kilogramų, antradienį, birželio 18-ąją, buvo sunkvežimiu ir kariuomenės sraigtasparniu nugabentas gydytis į ligoninę.

Taip nutiko po to, kai vyriškis socialiniuose tinkluose paprašė pagalbos. Gelbėjimo komanda išgriovė dalį Nooro Hasano namo sienos, kad galėtų išnešti jį į lauką, kadangi jis buvo per didelis, kad tilptų pro pagrindines savo namų duris. Po to jis buvo nuneštas ir perkeltas į sunkvežimį, o galiausiai sraigtasparniu nugabentas į Lahore esančią ligoninę.

N. Hasanas dėl savo svorio ir su juo susijusių sveikatos komplikacijų nepajėgė savarankiškai laisvai judėti. Pakistano kariuomenės vadas generolas Qamaras Javedas Bajwa „Reuters“ sakė, kad kariuomenė nutarė pagelbėti nugabenti N. Hasaną į ligoninę, kai jo prašymas socialiniuose tinkluose nesulaukė greito atsako.

Pasak 2018-aisiais Pakistano endokrinologų draugijos paskelbto tyrimo, 29 procentai šalies gyventojų turi antsvorio, iš jų 51 procentas patenka į nutukusių kategoriją. 2017-aisiais labiausiai nutukusiam Pakistano žmogui, svėrusiam 360 kilogramų, buvo atlikta laparoskopinė operacija, padėjusi sumažinti svorį iki 200 kilogramų.

Naujausi