Iš Miuncheno „Bayern“ į „Liverpool" persikėlęs Thiago Alcantara: klubo strategija atitinka mano požiūrį (0)

80
REUTERS
2020 m. rugsėjo 21 d. 14:54
Sutartį su Liverpulio futbolo klubu pasirašęs Thiago Alcantara patikino esąs patenkintas pasitaikiusia galimybe. Prieš tai šis ispanų futbolininkas žaidė Vokietijos ir Europos čempionės titulą iškovojusioje Miuncheno „Bayern“ komandoje.

Kaip buvo skelbta Didžiosios Britanijos žiniasklaidoje, ketverių metų sutartį su „Premier“ lygos čempionais Ispanijos futbolo rinktinės žaidėjas pasirašė po to, kai Liverpulis sutiko sumokėti 20 mln. svarų sterlingų (21,9 mln. eurų) siekiančią sumą ir dar 5 mln. svarų sterlingų (5,5 mln. eurų) pervesti kaip priedus.

Su Miuncheno „Bayern“ 29-erių metų sportininkas praleido septynis sezonus. Visą tą laiką komandai pavykdavo užsitikrinti Vokietijos Bundeslygos čempionų titulą. Th. Alcantara dalyvavo ir praeitą mėnesį sėkmingai sužaistose Čempionų lygos turnyro finalinėse rungtynėse su Paryžiaus „Saint-Germain“.

Th. Alcantara yra antrasis trecias žaidėjas Liverpulio klubo gretose. Praeitą mėnesį komandos sudėtį papildė graikas Kostas Tsimikas.

Th. Alcantara prisijungs prie tokių saugų kaip Jordanas Hendersonas, Georginio Wijnaldumas, Fabinho, Naby Keita, Jamesas Milneris, Curtisas Jonesas, Alexas Oxlade-Chamberlainas, Xherdanas Shaqiri ir Marko Grujicius.

Liverpulio klubas nusiteikęs apginti lygos čempionų titulą ir jau iškovojo pergalę rungtynėse su Lidso „United“, pasibaigusiose rezultatu 4:3.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai