INXS vokalisto gyvenimas: drovus žmogus scenoje virsdavo seksualiu roko dievaičiu (1)

2859
REUTERS
2019 m. spalio 19 d. 10:57
Naujas dokumentinis filmas siekia nutolti nuo „gandų ir bulvarinių leidinių antraščių“ ir pateikti jautrų mirusio grupės INXS lyderio Michaelo Hutchence portretą.

Filme apžvelgiamas jo kelias į šlovę ir asmeninės problemos. „Mystify: Michael Hutchence“ pateikia interviu su šeimos nariais, kolegomis ir buvusiomis partnerėmis, tarp kurių – dainininkė Kylie Minogue ir modelis Helena Christensen.

Juose aptariamas roko dainininko, kuris buvo rastas negyvas viešbučio kambaryje Sidnėjuje 1997-aisiais, gyvenimas. M. Hutchence buvo 37-eri.

Koroneris pateikė išvadą, kad dainininkas nusižudė. M. Hutchence išgarsėjo kaip charizmatiškas australų roko grupės INXS vokalistas ir dainų autorius.

Grupė susikūrė aštuntojo dešimtmečio pabaigoje ir pagarsėjo tokiomis dainomis kaip „Need You Tonight“, „Never Tear Us Apart“, „Mystify“ ir „Suicide Blonde“.

Filmo režisierius Richardas Lowensteinas, pažinojęs M. Hutchence tiek profesiniu atžvilgiu, tiek asmeniškai, pasakoja norėjęs perteikti „jautrų ir autentišką labai svarbios populiariosios muzikos dalies palikimą“.

Keletą M. Hutchence vaizdo klipų ir 1986-ųjų filmą „Dogs in Space“, kuriame vaidino dainininkas, režisavęs R. Lowensteinas pasitelkia asmeninius pasakojimus, taip pat archyvinius nuotraukų kadrus ir vaizdo įrašus, kad papasakotų apie M. Hutchence vaikystę, INXS laikotarpį, asmenines bėdas, o galiausiai – mirtį.

Apžvelgiami ir M. Hutchence romanai, taip pat ir jo santykiai su vėliau mirusia britų televizijos laidų vedėja Paula Yates, su kuria jis susilaukė dukters.

Dokumentinis filmas, demonstruojamas BFI Londono filmų festivalyje, taip pat skiria dėmesio smegenų traumai, kurią M. Hutchence patyrė per išpuolį Kopenhagoje. M. Hutchence neteko kvapo ir skonio pojūčio, o tai, kaip rodoma dokumentiniame filme, smarkiai jį paveikė.

R. Lowensteinas sakė parodęs filmą M. Hutchence dukteriai Tiger Lily, kuriai filmas, „panašu, patiko“.

Rekomenduojame

Naujausi