Indonezijos gyventojas siuva žaismingus kostiumus katėms (3)

1450
REUTERS
2020 m. gruodžio 16 d. 10:08
Indonezijoje gyvenantis Fredi Lugina siuva žaismingus kostiumus katėms ir prekiauja jais internetu. Jo rankdarbiai patinka visiems, norintiems savo augintines akimirksniu paversti superherojėmis, stiliaus ikonomis ar kitais personažais. Metęs mokytojo darbą, F. Lugina išbandė save ne vienoje srityje – pradedant motociklų remonto dirbtuvėmis ir baigiant darbu siuvykloje. Galiausiai atrado naują veiklą.

Per tuos trejus metus, kai internetu prekiauja kostiumais katėms, verslas įgavo pagreitį ir dabar per mėnesį vyras kartais uždirba apie 210 dolerių, jeigu tik kasdien parduoda bent po keturis tokius kostiumus. Vieno komplekto kaina svyruoja nuo šešių iki dešimties dolerių.

F. Lugina sako, kad kritika internete jį skaudina ir tikina, kad tie kostiumai skirti pramogai ir primygtinai nerekomenduoja kačių jais perrengti ilgesniam laikui.

Savo augintinei Sogan Risma Sandra Irawan nupirkusi net trisdešimt skirtingų kostiumų, stengiasi kiekvienai šventei įsigyti vis po naują teminį aprėdą.

Sogan turi per 50 tūkst. sekėjų.

Pastaruoju metu internetą užplūdus turiniui su įvairiais kostiumais perrengtais naminiais gyvūnais, kelios gyvūnų teisių organizacijos parengė gaires, kaip atpažinti, kad jūsų naminis gyvūnas patiria stresą ir neigiamas emocijas.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai