Iki olimpinių žaidynių likus mažiau nei dviem savaitėms, Tokijo restoranai nerimauja dėl ribojimų (0)

29
REUTERS | www.DELFI.lt
2021 m. liepos 12 d. 16:32
Pirmadienį Tokijuje prasidėjo naujas nepaprastosios padėties etapas, likus mažiau nei dviem savaitėms iki olimpinių žaidynių pradžios. Nerimaujama, ar jau kuris laikas taikomų priemonių užteks COVID-19 atvejų augimui pažaboti. Japonijos sostinėje veikiantiems restoranams nurodyta anksčiau baigti darbo dieną ir nebeprekiauti alkoholiu – mainais žadama vyriausybės parama. Gyventojai yra labai pasipiktinę apribojimais ir daugelis skundžiasi, kad toks vyriausybės elgesys yra nesąžiningas.

Praėjusią savaitę Tokijo olimpinių žaidynių organizatoriai pranešė, kad žiūrovai negalės stebėti beveik jokių rungčių, todėl vilčių, kad olimpinės žaidynės bus viešas renginys, praktiškai nebeliko.

Aistruoliams iš užsienio draudimas atvykti įsigaliojo jau prieš keletą mėnesių, o dabar pareigūnai prašo ir vietos gyventojų žaidynes žiūrėti per televizorių.
Pernai dėl pandemijos neįvykusios žaidynės turėtų trukti nuo liepos 23 d. iki rugpjūčio 8 d., o ketvirtą kartą sostinėje pratęsta nepaprastoji padėtis – iki rugpjūčio 22 d., beveik iki parolimpinių žaidynių pradžios.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai