Izraelio kariuomenė pranešė, kad jos kariai šeštadienį per „sudėtingą dienos metu surengtą operaciją“ iš Gazos Ruožo išgelbėjo keturis gyvus Izraelio įkaitus.

„Noa Argamani (25 m.), Almogą Meirą Janą (21 m.), Andrejų Kozlovą (27 m.) ir Shlomį Zivą (40 m.) teroristinė organizacija „Hamas“ pagrobė iš muzikos festivalio „Nova“ spalio 7 d.“, – pareiškime nurodė kariuomenė ir pridūrė, kad visų jų sveikatos būklė yra gera.

„Įkaitai buvo išgelbėti... iš dviejų skirtingų vietovių Nuseirato širdyje“ centrinėje Gazos Ruožo dalyje, pažymėjo kariškiai.

Apie retą išgelbėjimo atvejį pranešta praėjus aštuoniems Gazos Ruože vykstančio karo su „Hamas“ mėnesiams. Smogikai per savo išpuolį, kuris buvo surengtas spalio 7-ąją ir kurio taikiniais tapo minėtas muzikos festivalis ir kitos Pietų Izraelio teritorijos, pagrobė daugiau nei 250 įkaitų, iš kurių 116 vis dar yra Gazos Ruože, įskaitant 41 asmenį, kuris, anot kariuomenės, yra negyvas.

Anksčiau šeštadienį kariuomenė atskirame pareiškime teigė, kad pajėgos „Nuseirato rajone taikosi į teroristinę infrastuktūrą“.