„Hyundai“ pristatė elektrinio skraidančio automobilio prototipą (3)

4392
REUTERS
2020 m. sausio 8 d. 12:08
Automobilių gamintojas „Hyundai“ jungiasi prie elektrinių skraidančių automobilių gamintojų. Las Vegase vykstančioje parodoje „Consumer Electronics ShowPietų Korėjos bendrovė pristatė savo sukurtą elektrinės skraidančios mašinos prototipą ir paskelbė apie bendradarbiavimo pradžią su „Uber“, su kuria kartu vystys elektrinių oro taksi idėją.

„Hyundai“ skraidantis automobilis, anot gamintojo, skirtas atstumams iki 100 kilometrų, maksimalus jo greitis – 290 kilometrų per valandą. Kalbant apie partnerystę su pavėžėjimo paslaugų teikėjų, „Hyundai“ įsipareigoja gaminti ir pristatyti skraidančių elektrinių automobilių, o „Uber“ – rūpintis klientų aptarnavimo paslaugomis ir vartotojų sąsajomis.

„Uber“ žada oro taksi paslaugas pristatyti jau 2020 metais, o nuo 2023 metų pradėti tokią veiklą vystyti praktikoje. Prie projekto prisideda ir dukterinė „Boening“ bendrovė „Aurora Flight Sciences“. „Hyundai“ – pirmasis automobilių gamintojas, suvienijęs jėgas su „Uber“.

Lėktuvų ir automobilių gamintojai bei technologijų bendrovės pastaruoju metu itin daug dėmesio ir lėšų skiria būtent skraidančių transporto priemonių projektų kaip veiksmingo spūsčių problemos miestuose sprendimo vystymui.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai