„Honor“ pristatė naujus telefonus, o „Huawei“ jau rudenį žada pristatyti alternatyvą „Android“ (0)

2842
REUTERS
2019 m. gegužės 22 d. 17:11
Nepaisant susiklosčiusios situacijos su „Google“, antradienį LondoneHuawei“ dukterinė kompanija „Honor“ pristatė naujausius savo išmaniuosius.

Pristatymo metu nė vienu žodžiu nebuvo užsiminta apie galimas problemas dėl to, kad „Google“ apribos naudojimąsi operacine sistema „Android“ ir kitomis programėlėmis, kaip „Youtube“ ir „Gmail“.

Pradėjusi nuo jaunimui skirtų „Honor“ išmaniųjų telefonų, kompanija ir toliau siūlo stilingus ir patrauklius išmaniuosius su naujausiais ir geriausiais techniniais parametrais. Naujausi „Honor 20“ serijos išmanieji telefonai turi „Kirin 980“ procesorių, 6 arba 8 GB RAM bei 128 arba 256 GB vidinės atminties.

„Honor 20 Pro“ telefonas turi 6.26 colių (15.9 cm) „All-View Display“ ekraną su skyle, skirta priekinei kamerai. Ekrano raiška 1080 x 2340 pikselių. Išmaniajame įdiegta naujausia „Android 9 Pie“ operacinė sistema.

Pirštų atpažinimo jutiklis persikelia į telefono šoną iš nugarėlės, kaip buvo ankstesniuose „Honor“ telefonuose. Naujausiuose flagmanuose pirštų atpažinimo jutiklis jau yra ekrane, todėl „Honor“ sprendimas kiek kitoks.

Neabejotinai, didžiausias „Honor“ telefonų išskirtinumas ir akcentas yra kamera. Tai, kuo garsėja ir pagrindinis prekės ženklas „Huawei“. Likus dienai iki pristatymo „DxOmark“ portalas suintrigavo, kad „Honor 20 Pro“ telefono kameros rezultatas bus atskleistas pristatymo metu. Nepriklausomi specialistai skyrė net 111 bendrą įvertinimą.

Gamintojai teigia, kad „Super Night Mode“ sujungia 16 skirtingų kadrų į vieną, taip sukuriamas tobulas kadras naktį.

„Honor 20 Pro“ turi 4000 mAh, „Honor 20“ 3750 mAh talpos baterijas. Abu modeliai turi greito krovimo technologiją, kuri 50 proc. akumuliatoriaus įkrauna per 30 minučių.

Kinijos leidinys „Caijing“ praneša, kad technologijų milžinės atstovas Richard Yu užsiminė apie „Huawei“ kuriamą operacinę sistemą. Manoma, kad ji bus išleista šių metų rudenį ir veiks visuose kompanijos išmaniuosiuose įrenginiuose.

Nauja operacinė sistema bus suderinama su visomis „Android“ programomis, rašoma pranešime. Vis dėlto situacija išlieka neaiški. Pranešama, kad „Huawei“ ir „Google“ intensyviai derasi ir ieško geriausio sprendimo. Milijonai žmonių visame pasaulyje, turintys Kinijos gamintojo telefonus, tikisi ir toliau turėti galimybę naudotis „Android“ programomis.

Naujausi

DELFI DIENA

Laida ŠIANDIEN 15:00

DELFI Diena

28