Gyvuliškas „Burberry“ instinktas – drąsūs žaidimai lietpalčio tema (0)

3647
REUTERS
2021 m. rugsėjo 28 d. 17:32
Jungtinės Karalystės mados namai „Burberry“ ateinančiam šiltajam sezonui siūlo drąsias dekonstruotų garsiųjų smėlio spalvos lietpalčių versijas – tiek be rankovių, tiek netgi be nugarinės dalies. Mados namų kūrybos vadovas Riccardo Tisci teigia, kad visa kolekcija „Animal Instinct“ skirta būtent šio rūbo transformacijai.

Kolekcijos pristatymo vaizdo medžiagoje, kuria pasidalinta internete, negalima nepastebėti modelių su pridėtomis gyvūnų ausimis. Faunos temą atliepia ir geometriniai bei kamufliažiniai audinių raštai.

Modeliai drabužius pristatė ne ant tradicinio podiumo, o skirtingose erdvėse – tiek patalpoje, kurios sienos išmuštos lietpalčiais, tiek audringame vakarėlyje.
„Burberry“ mados namų kūrybos vadovas kolekciją paskyrė prie mėnesį mirusiai mamai ir „naujų galimybių pilnai kelionei“.

Anot mados ekspertų, R. Tisci koncentruojasi į jaunesnius klientus, tad ir naujausios kolekcijos įvaizdžiams netrūko jaunatviškų sprendimų ir sportinių elementų.

Itin ryškiai iš kitų derinių išsiskyrė spindinčiu sidabro spalvos kombinezonu vilkintis modelis.

Ateinančių metų pavasariui ir vasarai skirtoje „Burberry“ kolekcijoje dominuoja smėlio, rusva, ruda, juoda ir balta spalvos su rožinės, raudonos, oranžinės ir geltonos potėpiais geometriniuose raštuose.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai